Nasza historia

 • Nasza historia

  Biuro Rachunkowe ABAK

  działa na rynku usług księgowych od 1992 roku. Naszymi klientami są firmy z Grodziska Mazowieckiego, a także z miast Brwinów, Milanówek, Żyrardów, Pruszków, jak również przedsiębiorcy z warszawskiej dzielnicy Ursynów oraz Kabaty.

   

  Więcej

Nasza misja

 • Nasza misja

  Misją naszej firmy jest

  dostosowanie się do wymagań i życzeń Klienta.

  Gwarantujemy Państwu rzetelne wykonywanie powierzonych nam obowiązków.

  Maksymalnie angażujemy się w każde zadanie, a podejście do współpracy jest zawsze elastyczne

   

  Więcej

Nasz zespół

 • Nasz zespół

  Nasz zespół to

  połączenie doświadczenia z ciągłym rozwojem. Nasze usługi są połączeniem pasji z pracą, oraz doświadczenia z innowacyjnością, dlatego staramy się, żeby, jakość zleconych przez Państwa zadań była wykonana na najwyższym poziomie.

   

  Więcej

Cennik usług księgowych

Cena za usługę księgową jest zależna od formy opodatkowania (podatek zryczałtowany, podatkowa księga przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe), liczby dokumentów, liczby zatrudnionych pracowników oraz charakteru prowadzonej działalności gospodarczej oraz wykonywanych transakcji.

 

W każdym przypadku cena usługi ustalana jest indywidualnie w oparciu o dokonaną analizę Państwa potrzeb. Poniżej podajemy wyłącznie orientacyjny cennik naszych usług zawierający ceny minimalne netto:

 

księgi rachunkowe: od 499,00 zł netto

księgi przychodów i rozchodów: od 149,00 zł netto

ryczałt ewidencjonowany: od 99,00 zł netto

 

Powyższy cennik nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego

Podane kwoty są kwotami netto bez podatku od towarów i usług 

 

PROMOCJA

 

 

* kwota netto bez podatku od towarów i usług

OFERTA ABAK

Usługi księgowe, po dokładnej analizie Twoich oczekiwań, dobierzemy indywidualnie na miarę Twoich potrzeb. Już nie będziesz musiał pamiętać o ważnych czynnościach, na które brakowało Ci czasu, lub których po prostu nie lubisz wykonywać.

 

DLACZEGO MY ...

 

Biuro Rachunkowe ABAK to więcej niż biuro rachunkowe. Świadczymy nie tylko usługi księgowe, kadrowo - płacowe ale również wspieramy przedsiębiorców w rozwoju i nowoczesnym zarządzaniu firmą, poprzez dostarczenie profesjonalnych i nowoczesnych usług księgowych. Wspieramy również przedsiębiorców wiedzą i doświadczeniem nabytą w ponad dwudziestoletniej praktyce w dziedzinie księgowości.

 

KSIĘGOWOŚĆ ZOSTAW NAM...

 

Wiemy jak trudne bywają początki związane z otwarciem własnej firmy. Gąszcz przepisów, trudności w pozyskiwaniu klientów oraz próby zaistnienia na rynku w połączeniu z ograniczonymi środkami finansowymi to problemy większości przedsiębiorców.

Dlatego staramy się by przedsiębiorca mógł spokojnie rozwijać swój biznes, a powierzona nam księgowość oraz sprawy związane z rozliczeniem pracowników nie były uciążliwe i nie przesłaniały głównego nurtu prowadzonej przez przedsiębiorcę działalności gospodarczej. Nie tylko prowadzimy księgowość, ale pomagamy w pozyskaniu środków finasowych na rozpoczęcie działalności.

 

 

Z NAMI BEZPIECZNIE ...

 

Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości. Nieustannie podnosimy kwalifikacje by móc rzetelnie i zgodne z przepisami prowadzenić powierzoną nam księgowość oraz sprawy kadrowo - płacowe.

 

NOWOCZESNOŚĆ TO NASZ ATUT...

 

Dzięki aplikacji ABAKonLINE możesz mieć dostęp do różnorodnych danych i analiz przygotowanych dla Twojej firmy. Przez 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca na świecie.

W ABAKonLINE masz kontrolę, które podatki i składki już opłaciłeś. Dzięki automatycznym przypomnieniom na maila i telefon komórkowy (SMS), nie spóźnisz się z wymaganymi płatnościami.

 

Wiemy jak cenna jest każda złotówka przy uruchomieniu działalności gospodarczej. Powierzając Nam swoją kięgowość otrzymasz na START program do wystawiania faktur w aplikacji ABAKonLINE. Z każdego miejsca, na każdym urządzeniu, 24 godziny na dobę będziesz mógł kontrolować swoje finanse.