O nas

Poznaj ludzi, których pasją jest księgowość!

Stworzyłem firmę z pasji.

Mówią, że jeśli praca stanie się pasją – lub na odwrót, nasza pasja będzie pozwalała nam na zarabianie – już nigdy więcej nie będziemy pracować. Księgowość w moim życiu to przypadek, który sprawił, że od ponad 40 lat zajmuję się rachunkowością. Ale ten przypadek przerodził się w moją pasję. Wkładam serce w to co robię, ponieważ księgowość to dla mnie więcej niż tylko wprowadzanie danych. To wiedza, która przekłada się na sukces firmy. Od 25 lat prowadzę biuro rachunkowe. Postawiłem na młodych, zdolnych ludzi, zaufałem im, dałem możliwość rozwoju ale jednocześnie zaszczepiłem pasję do księgowości. Dążenie do śmiałych celów wraz z umiejętnym doborem współpracowników pozwoliły nam osiągnąć stabilną pozycję na rynku.


Zaufanie Klientów jest największą nagrodą.

W naszych działaniach stawiamy na konstruktywne myślenie. Tam gdzie inni widzą problemy My dostarczamy rozwiązania. Pomagamy odkrywać nowe możliwości. Jeśli jest szansa na obniżenie podatków My ją znajdziemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wskazujemy Naszym Klientom najlepsze rozwiązania i zapewniamy najwyższy standard usług. Stały i systematyczny rozwój w dziedzinach związanych z oferowanymi przez naszą firmę usługami sprawia, że dążymy do tego aby być zawsze “Przed” zmianami. To z kolei umożliwia nam szybką reakcję i daje czas niezbędny dla odpowiedniego przygotowania się do zmian bądź przeprowadzenia procesów i działań optymalizacyjnych, względnie łagodzących ich negatywne skutki.


Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych.

To wiedza, która przekłada się sukces firmy.


Budujemy z Naszymi Klientami partnerskie relacje.

Od 25 lat świadczymy kompleksową obsługę firmy z pełnym zaangażowaniem w sprawy Klienta. My nie wprowadzamy tylko danych i informujemy o podatkach. Dajemy więcej. Dbamy o całość powierzonych nam spraw w najdrobniejszych szczegółach. Oferujemy profesjonalną współpracę a z naszymi Klientami budujemy partnerskie relacje. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wskazujemy Naszym Klientom najlepsze sprawdzone rozwiązania. Podnosimy bezpieczeństwo podatkowe i zapewniamy rzetelną informację księgową w zarządzaniu. Zaufanie Klientów zdobyte przez lata jest dla nas wielką nobilitacją.

||Rzeczą, którą najtrudniej na świecie zrozumieć jest podatek dochodowy|| - Albert Einstein

 

 

 

 

 

 

 

 

Kwalifikacje

Posiadamy certyfikat księgowy Nr 2167/97 wydany przez Ministra Finansów. Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów jest nadal gwarancją najwyższych kwalifikacji w zawodzie księgowego.

Bezpieczeństwo

Współpracując z naszym biurem rachunkowym nie ryzykujesz. Ryzyko popełnionych błędów przejmuje nasz ubezpieczyciel.

 

 

 


Firmę tworzą ludzie

Jerzy Bourguin

Jerzy Bourguin

księgowy, współwłaściciel firmy ABAK Biuro Rachunkowe

“Księgowość to moja pasja a zaufanie Klientów jest największą nagrodą.”

Jan Kułakowski

Jan Kułakowski

księgowy, współwłaściciel ABAK Biuro Rachunkowe

“Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych. Dla mnie księgowość nie jest nudna.”

Marta Gontowska

Marta Gontowska

księgowa

” Sukces to drabina, po której nie sposób się wspiąć z rękami w kieszeni”

Agnieszka Adamiec

Agnieszka Adamiec

księgowa

“Cieszy mnie każdy krok zrobiony do przodu. Na inny kierunek sobie nie pozwalam.”


ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSUTLACJĘ

o najlepszej dla Ciebie porze


w każdy czwartek bezpłatne konsulatcje księgowe

Zapisz się